Webinář: Velká novela zákoníku práce 2020/2021

Po osmi letech se musíme znovu „poprat“ s tzv. velkou novelou zákoníku práce, která je mimořádně rozsáhlá a ne vždy na první čtení srozumitelná. Proto Vás zveme na náš webinář, kde společně projdeme celou novelu v režimu „před/po“. Na praktických příkladech si vysvětlíme změny oproti původní právní úpravě, a co přináší novela nového. Součástí studijního materiálu budou i přehledné pomůcky, díky kterým budete umět v textech zákona lépe hledat.

 

Na přání lektorky nebude z webináře pořizován záznam.

Online přenos webináře můžete sledovat na tomto místě v den jeho konání. Pro zobrazení webináře nebo jeho videozáznamu musíte být přihlášený.

Nemáte přihlašovací údaje? klikněte prosím na následující odkaz: REGISTRACE

V případě že jste zapomněli svoje heslo, klikněte prosím na následujíci odkaz: ZAPOMENUTÉ HESLO

Program

Určeno

Pro všechny mzdové účetní, personalisty, majitele firem, vedoucí zaměstnance. 

 

Obsah

  • ukončování pracovních poměrů – změny u přechodu práv a povinností, odvolání/vzdání se funkce

 

  • pracovní dobazměny u směnných režimů, pružné pracovní doby, novinka v podobě sdíleného pracovního místa

 

  • překážky v prácizměny u nároku na volno při poskytování dlouhodobé péče, pracovní volno spojené s akcí pro děti a mládež a novinka v podobě náhrada mzdy/platu, překážka na pracovní cestě a směna

 

  • dovolenávznik a výpočet nároku na dovolenou v hodinách, možnost čerpání dovolené ve státní svátek, převádění dovolené, započtení překážek jako výkon práce pro účely nároku na dovolenou, krácení dovolené, nezabavitelná část dovolené, minimální délka dovolené, rozšíření nároku na dodatkovou dovolenou, možnost převodu dovolené mezi zaměstnavateli a další změny…

 

  • odškodňování úrazůzměny u náhrady ztráty na výdělku po skončení nemoci a odstranění principu tzv. „stop výdělku“, novinka v podobě jednorázové náhrady při těžkém ublížení na zdraví, valorizace a rozšíření okruhu osob, které mají nárok na náhradu nákladů spojených s pohřbem a jednorázovou náhradu při smrti zaměstnance

 

  • administrativazměny spojené s vystavováním potvrzení o zaměstnání (tzv. zápočtových listů), doručování písemností, změny u průměrného výdělku a zařazování zaměstnanců do nejnižších úrovní zaručené mzdy

 

 

Image3138

Harmonogram

Webinář: 9:00 - 14:30

Termíny

   20.1.2021
   09:00 - 14:30
Cena: 2662 Kč s DPH
  Zrealizované

Profil lektora


Dana Blažková

Poradenství personalistiky

Vzdělání: SEŠ
 
Praxe: Pracovnímu právu a personalistice se věnuje od poloviny devadesátých let. Praxi získala v bankovnictví, rychloobrátkovém zboží a chemickém průmyslu jako personalistka a personální manažerka. Má značné zkušenosti s kontrolami ze strany státního dozoru. Zdarma vede nejčtenější pracovněprávní poradnu na českém internetu. Její semináře jsou typické živou formou výkladu a schopností zpřístupnit záludnosti pracovního práva nejširší veřejnosti pomocí desítek příkladů z vlastní praxe a poradny.

Nejbližší kurzy lektora

 

Notia klub – bonusové materiály


Jako náš klient můžete uplatnit slevu 50 % na půlroční Daněprolidi.cz a 20 % na jejich e-knihy.

Představení portálu a provedení objednávky na tel. čísle +420 212 247 888.  

 

20% sleva na e-knihy od Daněprolidi.cz: Zákon o DPH s komentářem, Daňová kontrola, Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2021, Účetní souvztažnosti 2021, Účetní závěrka pro vybrané účetní jednotky 2020, Účetní závěrka pro podnikatele 2020, Společnost s ručením omezeným (aktualizováno 10/2020), Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2020, Účetní souvztažnosti 2020. Objednávejte na tel. +420 212 247 811.


Souborové přílohy

  Zákon 262_Zákoník práce.docx / 180 kB
  Školící materiály - Velká novela ZP 2020 - 2021 20.1.2021.pdf / 2,00 MB

Videa

Webinář: 60 minut novel s Bc. Tomášem Krůlem aneb co nás čeká v roce 2021 11.12.2020

Notia klub – chatové poradenství

30 dní po skončení semináře si ověřte své účetní a mzdové postupy v našem online chatu. Své otázky pokládejte po přihlášení se v chatovém okně vpravo dole na webu, a to v úterý 9–12 hodin bc. Tomáš Krůl, středa 9–12 hodin Ing. Blanka Jindrová, čtvrtek 9–12 hodin Ing. Zuzana Pšeničková.

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.