Webinář: Pořízení, zařazení dlouhodobého majetku

Ing. Daniel Horad nabídne účastníkům webináře pomocnou ruku s řešením problematiky pořízení a zařazení dlouhodobého majetku.

WEBINÁŘ je živá online přednáška, kde můžete aktivně pokládat dotazy lektorovi přes online chat.

 

Online přenos webináře můžete sledovat na tomto místě v den jeho konání. Pro zobrazení webináře nebo jeho videozáznamu musíte být přihlášený.

Nemáte přihlašovací údaje? klikněte prosím na následující odkaz: REGISTRACE

V případě že jste zapomněli svoje heslo, klikněte prosím na následujíci odkaz: ZAPOMENUTÉ HESLO

Program

Během tohoto krátkého webináře probereme fáze, ve kterých vzniká dlouhodobý majetek a z čeho je tvořeno jeho výchozí ocenění. Krátce se dotkneme i majetku, který si vytváří účetní jednotka sama.

 

 

Image3138

Harmonogram

09:00 - 10:00 Webinář

Termíny

   10.6.2021
   09:00 - 10:00
Cena: 9922 Kč s DPH
  Zrealizované
   10.6.2021
   09:00 - 10:00
Cena: 1790 Kč s DPH
  Zrealizované

Profil lektora


Ing. Daniel Horad

Auditor,daňový poradce,účetní

Vzdělání: VŠE Praha, fakulta financí a účetnictví, hlavní obor účetnictví, vedlejší obor informatika Auditor a daňový poradce
 
Praxe: Auditor, daňový poradce a především účetní, kterého účetnictví stále více baví Více než dvanáct let působil ve skupině TPA Horwath, mimo jiné jako metodik auditu, který se podílel na tvorbě auditní metodiky Z účetnictví se zaměřuje na proces závěrky, účtování cenných papírů a derivátů, proces konsolidace a na Mezinárodní standardy finančního výkaznictví (IFRS)
 
Je autorem odborných článků a publikací, lektorem řady seminářů.

Nejbližší kurzy lektora

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.