Webinář: Jak zneškodnit stres v deseti krocích aneb účinné zbraně do každé doby

Tento webinář je zahrnutým do projektu Komory "Vzdělávání jako základ profesionality". Webinář pořádáme ve spolupráci s Komorou certifikovaných účetních.

 

Již nelze objednat.

Online přenos webináře můžete sledovat na tomto místě v den jeho konání. Pro zobrazení webináře nebo jeho videozáznamu musíte být přihlášený.

Nemáte přihlašovací údaje? klikněte prosím na následující odkaz: REGISTRACE

V případě že jste zapomněli svoje heslo, klikněte prosím na následujíci odkaz: ZAPOMENUTÉ HESLO

Program

Program

Cíl kurzu: 

Jak zvládat hektický styl dnešního života a zachovat si klidnou hlavu v každé situaci. Prozradíme si jak na rychlý antistress nejen pro naše tělo, ale i naši mysl.

 

 

     

 

 

Již nelze objednat.

 

Harmonogram

8:00 - 16:30 Webinář

Termíny

   15.12.2020
   08:00 - 16:30
Cena: 3490 Kč s DPH
  Zrealizované

Profil lektora


Ing. Marie Raková

Na popisu pracujeme...

 

Notia klub – bonusové materiály


Notia klub – e-knihy

20% sleva na e-knihy od Daněprolidi.cz: Účetní souvztažnosti 2021, Účetní závěrka pro vybrané účetní jednotky 2020, Účetní závěrka pro podnikatele 2020, Společnost s ručením omezeným (aktualizováno 10/2020), Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2020, Účetní souvztažnosti 2020, Komentář k daňovému řádu, Daňová kontrolaObjednat se slevou můžete u své operátorky na tel. +420 212 247 811.Videa

Žádná bonusová videa...

Notia klub – chatové poradenství

30 dní po skončení semináře si ověřte své účetní a mzdové postupy v našem online chatu. Své otázky pokládejte po přihlášení se v chatovém okně vpravo dole na webu, a to v úterý 9–12 hodin bc. Tomáš Krůl, středa 9–12 hodin Ing. Blanka Jindrová, čtvrtek 9–12 hodin Ing. Zuzana Pšeničková.

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.