Webinář: Jak správně fakturovat

Správně fakturovat nemusí být tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Celou tuto problematiku Vám vysvětlí Ing. Daniel Horad - zkušený lektor na našem webináři.

AKCE na dubnové webináře s Ing. Horadem: Pokud koupíte 1 webinář získáte slevu 10 %, pokud koupíte 2 získáte na nákup slevu 20 % a pokud 3 získáte slevu 25 %. Nejrychleji uplatníte na e-mailu blahutova@notiavzdelavani.cz nebo na kosutova@notiavzdelavani.cz

WEBINÁŘ je živá online přednáška, kde můžete aktivně pokládat dotazy lektorovi přes online chat.
Záznam webináře dostanete od nás jako BONUS po jeho ukončení. Kdykoliv si ho můžete opakovaně přehrát.

Online přenos webináře můžete sledovat na tomto místě v den jeho konání. Pro zobrazení webináře nebo jeho videozáznamu musíte být přihlášený.

Nemáte přihlašovací údaje? klikněte prosím na následující odkaz: REGISTRACE

V případě že jste zapomněli svoje heslo, klikněte prosím na následujíci odkaz: ZAPOMENUTÉ HESLO

Program

Určeno pro

Fakturantky, účetní, pokladní, asistentky, sekretářky.

 

Cíl webináře

Seznámit posluchače s pravidly fakturace včetně elektronické fakturace.

 

Obsah

  • Vymezení základních pravidel při fakturaci v tuzemsku, v rámci EU a mimo EU po novele zákona o DPH; nové možnosti fakturace – elektronická fakturace.
  • Vybraná ustanovení z občanského zákoníku, zákona o účetnictví a zákona o dani z přidané hodnoty.
  • Elektronická evidence tržeb.
  • Náležitosti účetních a daňových dokladů  při fakturaci v tuzemsku – daňový doklad, zjednodušený daňový doklad, doklad k přijaté platbě, splátkový a platební kalendář, opravný daňový doklad.
  • Náležitosti dokladů ve vztahu k zahraničí – dovoz a vývoz zboží, daňový doklad při pořízení a dodání zboží v rámci EU, daňový doklad při poskytnutí služeb.
  • Režim přenesení daňové povinnosti – rozšíření okruhu dodávek v režimu přenesení daňové povinnosti od 2016 po současnost.
  • Fakturace dle objednávek a smluv; uplatňování slev a bonusů; archivace faktur.
  • Příprava dokladů pro zpracování kontrolního hlášení k DPH – hlášení podávané všemi plátci nově v souvislosti s novelou zákona o DPH. 

 

 

Harmonogram

9:00 - 14:00 Webinář

Termíny

   27.4.2021
   09:00 - 14:00
Cena: 2541 Kč s DPH
  Zrealizované

Profil lektora


Ing. Daniel Horad

Auditor,daňový poradce,účetní

Vzdělání: VŠE Praha, fakulta financí a účetnictví, hlavní obor účetnictví, vedlejší obor informatika Auditor a daňový poradce
 
Praxe: Auditor, daňový poradce a především účetní, kterého účetnictví stále více baví Více než dvanáct let působil ve skupině TPA Horwath, mimo jiné jako metodik auditu, který se podílel na tvorbě auditní metodiky Z účetnictví se zaměřuje na proces závěrky, účtování cenných papírů a derivátů, proces konsolidace a na Mezinárodní standardy finančního výkaznictví (IFRS)
 
Je autorem odborných článků a publikací, lektorem řady seminářů.

Nejbližší kurzy lektora

 

Notia klub – bonusové materiály


Jako náš klient můžete uplatnit slevu 50 % na půlroční Daněprolidi.cz a 20 % na jejich e-knihy.

Představení portálu a provedení objednávky na tel. čísle +420 212 247 888.  

 

20% sleva na e-knihy od Daněprolidi.cz: Zákon o DPH s komentářem, Daňová kontrola, Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2021, Účetní souvztažnosti 2021, Účetní závěrka pro vybrané účetní jednotky 2020, Účetní závěrka pro podnikatele 2020, Společnost s ručením omezeným (aktualizováno 10/2020), Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2020, Účetní souvztažnosti 2020. Objednávejte na tel. +420 212 247 811.


Souborové přílohy

  Zákon o daních z příjmů.pdf / 1,00 MB

Videa

Webinář: 60 minut novel s Bc. Tomášem Krůlem aneb co nás čeká v roce 2021 11.12.2020

Notia klub – chatové poradenství

30 dní po skončení semináře si ověřte své účetní a mzdové postupy v našem online chatu. Své otázky pokládejte po přihlášení se v chatovém okně vpravo dole na webu, a to v úterý 9–12 hodin bc. Tomáš Krůl, středa 9–12 hodin Ing. Blanka Jindrová, čtvrtek 9–12 hodin Ing. Zuzana Pšeničková.

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.