Webinář: Elektromobilita a daň z příjmů

Lektorka Jaroslava Pfeilerová, vnese do výkladu tolik potřebné příklady z praxe a bude i prostor pro zodpovězení Vašich případných dotazů. Přihlaste se a nechte se obohatit zkušenostmi ženy, která přes 20 let pracuje jako správkyně daně a má bohatou lektorskou i publikační praxi. 

WEBINÁŘ je živá online přednáška, kde můžete aktivně pokládat dotazy lektorovi přes online chat.

Online přenos webináře můžete sledovat na tomto místě v den jeho konání. Pro zobrazení webináře nebo jeho videozáznamu musíte být přihlášený.

Nemáte přihlašovací údaje? klikněte prosím na následující odkaz: REGISTRACE

V případě že jste zapomněli svoje heslo, klikněte prosím na následujíci odkaz: ZAPOMENUTÉ HESLO

Program

Určeno pro

Zaměstnavatele, OSVČ, účetní a ekonomy, kteří musí řešit problematiku daně z příjmů ve vazbě na využívání vozidel, které využívají elektrickou energii (elektromobil, hybrid).

 

Obsah 

  • Služební vozidla (odpisy, spotřeba PHM, poskytnutí vozidla (elektromobily, hybridy) zaměstnanci na služební i soukromé využití).
  • Podnikající fyzické osoby (možnosti daňového uplatnění nákladů spojených s provozem vozidel – elektromobilů, hybridů).
  • Pracovní cesty (cestovní náhrady při pracovních cestách vykonaných zaměstnanci s využitím elektromobilů, hybridních vozidel).   

 

 

Image3138

Harmonogram

15:00 - 16:30 Webinář

Termíny

Zakoupit v rámci ročního NOTIAvzdělávání
Cena: 9922 Kč s DPH
   30.9.2021
   15:00 - 16:30
Cena: 1790 Kč s DPH

Profil lektora


Jaroslava Pfeilerová

 

Pracuje od roku 1991 v daňové správě, konkrétně na FÚ pro Zlínský kraj, územní pracoviště ve Vsetíně. Je autorkou mnoha příspěvků do odborných publikací. Více než 20 let se věnuje také lektorské činnosti zejména v oblasti cestovních náhrad a zdaňování ve vztahu k zahraničí.

Nejbližší kurzy lektora


Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.