Webinář: Dlouhodobý majetek a jeho odpisy

Webinář je plnou náhradou živého semináře. Pár dní před seminářem dostanete e-mailem odkaz, kde se bude seminář vysílat.
Ve stejném e-mailu budou i pokyny k tomu, kde můžete v průběhu semináře zadávat své dotazy lektorovi. Do webináře se tedy můžete aktivně zapojit!

Online přenos webináře můžete sledovat na tomto místě v den jeho konání. Pro zobrazení webináře nebo jeho videozáznamu musíte být přihlášený.

Nemáte přihlašovací údaje? klikněte prosím na následující odkaz: REGISTRACE

V případě že jste zapomněli svoje heslo, klikněte prosím na následujíci odkaz: ZAPOMENUTÉ HESLO

Popis

Jeden z našich nejoblíbenějších seminářů je opět zde. Správné nastavení dlouhodobého majetku dle platné legislativy v roce 2020 je důležité, protože i dopady do účetnictví jsou dlouhodobé. Přijďte na seminář Ing. Daniela Horada.

Program

Určeno pro

Pracovníky finančních účtáren, účetní, daňové poradce...

 

Cíl semináře

Správné nastavení dlouhodobého majetku je důležité, protože i dopady do účetnictví jsou dlouhodobé. Seminář Vás tedy provede celým účetním a daňovým životem dlouhodobého majetku, krok po kroku.

 

Obsah

  • Co je dlouhodobý majetek
  • Pořízení majetku – kdy začíná, kdy končí a co ho tvoří
  • Aktivace dlouhodobého majetku
  • Nastavení metody účetního odepisování a doby používání
  • Komponentní odepisování a odepisování do zbytkové hodnoty
  • Daňové odepisování
  • Vyřazení majetku

Harmonogram

9.00 - 14.00 Webinář

Termíny

   6.10.2020
   09:00 - 14:00
Cena: 2541 Kč s DPH
  Zrealizované

Profil lektora


Ing. Daniel Horad

Auditor,daňový poradce,účetní

Vzdělání: VŠE Praha, fakulta financí a účetnictví, hlavní obor účetnictví, vedlejší obor informatika Auditor a daňový poradce
 
Praxe: Auditor, daňový poradce a především účetní, kterého účetnictví stále více baví Více než dvanáct let působil ve skupině TPA Horwath, mimo jiné jako metodik auditu, který se podílel na tvorbě auditní metodiky Z účetnictví se zaměřuje na proces závěrky, účtování cenných papírů a derivátů, proces konsolidace a na Mezinárodní standardy finančního výkaznictví (IFRS)
 
Je autorem odborných článků a publikací, lektorem řady seminářů.

Nejbližší kurzy lektora

 

Notia klub – bonusové materiály


Notia klub – e-knihy

20% sleva na e-knihy od Daněprolidi.cz: Účetní závěrka pro vybrané účetní jednotky 2020, Účetní závěrka pro podnikatele 2020, Společnost s ručením omezeným (aktualizováno 10/2020), Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2020, Účetní souvztažnosti 2020, Účetní závěrka pro vybrané účetní jednotky 2019, Účetní závěrka pro podnikatele 2019, Komentář k daňovému řádu, Daňová kontrola. Objednat se slevou můžete u své operátorky na tel. +420 212 247 811.


Souborové přílohy

  PDF Zákon - Bonus ke školení.pdf / 1,00 MB
  Školicí materiál |Dlouhodobý majetek_Tabulky_2020_10.pptx / 1,00 MB
  Školicí materiál | Dlouhodobý majetek_2020_10.pptx / 1,00 MB

Videa

Úprava pravidel pro režim skladu pro rok 2020, změny sazeb daně v roce 2020

Notia klub – chatové poradenství

30 dní po skončení semináře si ověřte své účetní a mzdové postupy v našem online chatu. Své otázky pokládejte po přihlášení se v chatovém okně vpravo dole na webu, a to v úterý 9–12 hodin bc. Tomáš Krůl, středa 9–12 hodin Ing. Blanka Jindrová, čtvrtek 9–12 hodin Ing. Zuzana Pšeničková.

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.