Webinář: Aktuální informace v oblasti krizového vývoje COVID-19 z hlediska zaměstnavatelů a zaměstnanců - 2.část

Tento webinář je určen pro personalisty, mzdové účetní a osoby, které se zabývají touto problematikou.

Webinář bude veden Zdeňkem Křížkem, zkušeným lektorem s dlouholetou praxí v soukromé i státní sféře.

WEBINÁŘ je živá online přednáška, kde můžete aktivně pokládat dotazy lektorovi přes online chat.

 

Tento webinář si můžete v rámci dvoudenního webináře zakoupit za zvýhodněnou cenu!

 

 

 

Online přenos webináře můžete sledovat na tomto místě v den jeho konání. Pro zobrazení webináře nebo jeho videozáznamu musíte být přihlášený.

Nemáte přihlašovací údaje? klikněte prosím na následující odkaz: REGISTRACE

V případě že jste zapomněli svoje heslo, klikněte prosím na následujíci odkaz: ZAPOMENUTÉ HESLO

Program

  • Povinnosti zaměstnavatelů v oblasti pracovnělékařských služeb ve smyslu Zákoníku práce, Zákona o pracovně-lékařských službách a prováděcí vyhláška k tomuto zákonu – výklad s celou řadou názorných doporučených vzorů a závazných tiskopisů. Kategorizace prací.

  • Omezení výkonu práce na pracovišti a dohoda zaměstnavatele se zaměstnancem na možném výkonu práce z domova – klady a zápory. Daňová uznatelnost poskytování stravenek, nebo stravenkového paušálu při práci z domova. Posuzování pracovních úrazů při výkonu práce home office.

  • Prevence proti nákaze Covid-19 – měření teploty, antigenní testy, respirátory na pracovištích – povinnosti zaměstnavatelů při zpracování a ukládání výsledků testů z pohledu ochrany osobních údajů. Mimořádné opatření MZDR od 1.3.2021 O postupech zaměstnavatelů a povinností zaměstnanců - povinné testování zaměstnanců. Příspěvek zdravotní pojišťovny v částce až 240Kč na měsíc. Jak proúčtovat tento příspěvek, povinná evidence – příslušný formulář, časový interval proplacení příspěvku zaměstnavateli.

 

Image3138

 

 

Harmonogram

Webinář: 9:00 - 11:00

Termíny

   14.4.2021
   09:00 - 11:00
Cena: 950 Kč s DPH
  Zrealizované

Profil lektora


Zdeněk Křížek

Autor má absolutorium na obchodní akademii (v roce 1980). Pracoval na Pražské správě nemocenského pojištění jako kontrolní pracovník a obvodní instruktor pro Prahu. Také pracoval na České správě sociálního zabezpečení jako vedoucí oddělení nemocenského pojištění a metodický instruktor pro oblast střední Čechy.

Od roku 1997 je OSVČ v oboru vedení účetnictví, pořádání a vedení kurzů, nakladatelská a realitní činnost. Od roku 2002 je odborným lektorem pro renomované personální agentury v oboru mzdové účetnictví a pracovněprávní poradenství. Je vlastníkem certifikace MŠMT k pořádání certifikovaných rekvalifikačních kurzů. Od roku 2008 je statutárním zástupcem účetní společnosti.

Nejbližší kurzy lektora

 

Notia klub – bonusové materiály


Jako náš klient můžete uplatnit slevu 50 % na půlroční Daněprolidi.cz a 20 % na jejich e-knihy.

Představení portálu a provedení objednávky na tel. čísle +420 212 247 888.  

 

20% sleva na e-knihy od Daněprolidi.cz: Zákon o DPH s komentářem, Daňová kontrola, Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2021, Účetní souvztažnosti 2021, Účetní závěrka pro vybrané účetní jednotky 2020, Účetní závěrka pro podnikatele 2020, Společnost s ručením omezeným (aktualizováno 10/2020), Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2020, Účetní souvztažnosti 2020. Objednávejte na tel. +420 212 247 811.Videa

Žádná bonusová videa...

Notia klub – chatové poradenství

30 dní po skončení semináře si ověřte své účetní a mzdové postupy v našem online chatu. Své otázky pokládejte po přihlášení se v chatovém okně vpravo dole na webu, a to v úterý 9–12 hodin bc. Tomáš Krůl, středa 9–12 hodin Ing. Blanka Jindrová, čtvrtek 9–12 hodin Ing. Zuzana Pšeničková.

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.