Webinář: Aktuální informace v oblasti krizového vývoje COVID-19 z hlediska zaměstnavatelů a zaměstnanců - 1.část

Tento webinář je určen pro personalisty, mzdové účetní a osoby, které se zabývají touto problematikou.

Webinář bude veden Zdeňkem Křížkem, zkušeným lektorem s dlouholetou praxí v soukromé i státní sféře.

WEBINÁŘ je živá online přednáška, kde můžete aktivně pokládat dotazy lektorovi přes online chat.

 

Tento webinář si můžete v rámci dvoudenního webináře zakoupit za zvýhodněnou cenu!

 

 

 

Online přenos webináře můžete sledovat na tomto místě v den jeho konání. Pro zobrazení webináře nebo jeho videozáznamu musíte být přihlášený.

Nemáte přihlašovací údaje? klikněte prosím na následující odkaz: REGISTRACE

V případě že jste zapomněli svoje heslo, klikněte prosím na následujíci odkaz: ZAPOMENUTÉ HESLO

Program

  • Zásadní informace o mimořádném příspěvku zaměstnanci při nařízené karanténě, nebo izolaci ve výši až 370Kč a odpočet pojistného – tzv. Izolačka od 1.3.2021.  

  • Změny při poskytování kompenzačního bonusu – nová částka 1 000Kč zpětně od 1.2.2021 pro OSVČ, jednohlavé s.r.o. a dohodáře.

  • Doba trvání programu ANTIVIRUS – příspěvek pro zaměstnavatele do 30.4.2021 a jeho zpřísnění. Výhled programu KURZARBEIT, který by měl nahradit systém Antivirus.  

  • Krizové ošetřovné – další důležité informace, doba trvání, různé varianty, postupy zaměstnavatele a zaměstnance. Pokyny ČSSZ. Uzavření předškolních a školních zařízení.

  • Usnesení vlády od 15.2.2021 o zajištění pracovně lékařských prohlídek – další důležité postupy při zajištění vstupních, periodických a mimořádných prohlídek po dobu nouzového stavu.

 

Image3138

 

 

Harmonogram

Webinář: 9:00 - 11:00

Termíny

   13.4.2021
   09:00 - 11:00
Cena: 950 Kč s DPH
  Zrealizované

Profil lektora


Zdeněk Křížek

Autor má absolutorium na obchodní akademii (v roce 1980). Pracoval na Pražské správě nemocenského pojištění jako kontrolní pracovník a obvodní instruktor pro Prahu. Také pracoval na České správě sociálního zabezpečení jako vedoucí oddělení nemocenského pojištění a metodický instruktor pro oblast střední Čechy.

Od roku 1997 je OSVČ v oboru vedení účetnictví, pořádání a vedení kurzů, nakladatelská a realitní činnost. Od roku 2002 je odborným lektorem pro renomované personální agentury v oboru mzdové účetnictví a pracovněprávní poradenství. Je vlastníkem certifikace MŠMT k pořádání certifikovaných rekvalifikačních kurzů. Od roku 2008 je statutárním zástupcem účetní společnosti.

Nejbližší kurzy lektora

 

Notia klub – bonusové materiály


Jako náš klient můžete uplatnit slevu 50 % na půlroční Daněprolidi.cz a 20 % na jejich e-knihy.

Představení portálu a provedení objednávky na tel. čísle +420 212 247 888.  

 

20% sleva na e-knihy od Daněprolidi.cz: Zákon o DPH s komentářem, Daňová kontrola, Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2021, Účetní souvztažnosti 2021, Účetní závěrka pro vybrané účetní jednotky 2020, Účetní závěrka pro podnikatele 2020, Společnost s ručením omezeným (aktualizováno 10/2020), Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2020, Účetní souvztažnosti 2020. Objednávejte na tel. +420 212 247 811.Videa

Žádná bonusová videa...

Notia klub – chatové poradenství

30 dní po skončení semináře si ověřte své účetní a mzdové postupy v našem online chatu. Své otázky pokládejte po přihlášení se v chatovém okně vpravo dole na webu, a to v úterý 9–12 hodin bc. Tomáš Krůl, středa 9–12 hodin Ing. Blanka Jindrová, čtvrtek 9–12 hodin Ing. Zuzana Pšeničková.

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.