Účetní uzávěrka a daňové přiznání - právnické osoby

Daňová poradkyně a auditorka Ing. Ivana Pilařová Vás provede tímto tradičním seminářem na téma účetní uzávěrka a daňové přiznání právnické osoby. 

Uzavřete svůj účetní rok s klidem a přijďte se k nám proškolit. 

Toto školení pořádáme také formou webináře.

Program

Určeno pro

Účetní, daňové poradce.

 

Cíl školení

Tradiční seminář nás provede účetní závěrkou podnikatelských subjektů v závislosti na jednotlivých kategoriích účetních jednotek.

 

Obsah

  • Připomeneme operace, které obvykle účtujeme jednou ročně.
  • Upozorníme na chyby.
  • Zopakujeme tvorbu a účtování opravných položek, rezerv, dohadných položek, kursových rozdílů, přecenění reálnou hodnotou, výpočet odložené daně a další.
  • Ukážeme si vyplnění daňového přiznání k dani z příjmů podnikatelských právnických osob za rok 2021.
  • Vyložíme transformaci výsledku hospodaření na základ daně včetně odčitatelných položek a slev na dani.

 

 

 

 

 

Termíny a místa

Datum:Doba konání:Místo konání:Cena s DPH:Přihlásit se:
16.12.2021od: 9:00 do: 16:00

Novotného lávka 5, Praha 1

3146 KčKoupit

Profil lektora

Ing. Ivana Pilařová

Daňová poradkyně od roku 1993 a auditorka od roku 1994 vede již 25 let vlastní účetní, daňovou a auditorskou firmu. Kromě péče o klienty se zabývá také rozsáhlou přednáškovou a publikační činností na témata daně z příjmů, daně z přidané hodnoty, účetnictví podnikatelských subjektů, vazby obchodního práva na účetnictví a daně. Je zkušební komisařkou Komory daňových poradců.

Nejbližší kurzy lektora

 

Bonusy – bonusové materiály

Získejte jako náš klient: 10% slevu na roční Daně pro lidi + 1 měsíc navíc zdarma & 20% slevy na jejich e-knihy.

Představení portálu a provedení objednávek na tel. čísle +420 212 247 888.  

 

20% sleva na e-knihy od Daněprolidi.cz: Daňový řád s komentářem, Zákon o daních z příjmů s komentářem, Zákon o DPH s komentářem, Daňová kontrola, Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2021, Účetní souvztažnosti 2021, Účetní závěrka pro vybrané účetní jednotky 2020, Účetní závěrka pro podnikatele 2020, Společnost s ručením omezeným (aktualizováno 10/2020), Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2020, Účetní souvztažnosti 2020. Objednávejte na tel. +420 212 247 811.

  Zákon o daních z příjmů.pdf / 1,00 MB


Bonusy – chatové poradenství

30 dní po skončení semináře si ověřte své účetní a mzdové postupy v našem online chatu. Své otázky pokládejte po přihlášení se v chatovém okně vpravo dole na webu, a to v úterý 9–12 a 13–15 hodin Bc. Tomáš Krůl, středa 9–12 hodin Ing. Blanka Jindrová, čtvrtek 9–12 hodin Ing. Zuzana Pšeničková. 

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.