Letní kurz daní a účetnictví - daň z přidané hodnoty

Kompletní přehled problematiky daně z přidané hodnoty od TOP české lektorky Ing. Ivany Pilařové - schválené změny 2020, připravované novely 2021, nejpalčivějčí problémy... To je náš Letní kurz daní a účetnictví.

Program

Předmětem semináře bude shrnutí změn, které se na této dani udály v průběhu roku 2020 - změny ve finančním leasingu, nájmu nemovitých věcí, následky změn sazeb a vyúčtování, dopady implementace „quick fixes“ do tuzemské legislativy apod. Pokud budou známy návrhy změn zákona pro další období, bude tento výklad také zařazen. Jistou součástí výkladu budou závěry Koordinačního výboru a judikáty zaměřené na daň z přidané hodnoty.

 

Tento seminář je součástí 4denního letního kurzu daní a účetnictví. Zakupte si zvýhodněný vstup na celý kurz.

Termíny a místa

Datum:Doba konání:Místo konání:Cena s DPH:Přihlásit se:
26.8.2020od: 9:00 do: 14:00

Novotného lávka 5, Praha 1

2541 KčKoupit

Profil lektora

Ing. Ivana Pilařová

Daňová poradkyně od roku 1993 a auditorka od roku 1994 vede již 25 let vlastní účetní, daňovou a auditorskou firmu. Kromě péče o klienty se zabývá také rozsáhlou přednáškovou a publikační činností na témata daně z příjmů, daně z přidané hodnoty, účetnictví podnikatelských subjektů, vazby obchodního práva na účetnictví a daně. Je zkušební komisařkou Komory daňových poradců.

Nejbližší kurzy lektora

 

Notia klub – bonusové materiály

Notia klub – e-knihy

20% sleva na e-knihy: Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2020, Účetní souvztažnosti 2020, Účetní závěrka pro vybrané účetní jednotky 2019, Účetní závěrka pro podnikatele 2019, Komentář k daňovému řádu, Komentář k ZDP, Komentář k DPH, Účetní souvztažnosti, Účetní závěrka pro podnikatele, Daňová kontrola a Společnost s ručením omezeným. Objednat se slevou můžete u své operátorky na tel. +420 212 247 811.Notia klub – chatové poradenství

30 dní po skončení semináře si ověřte své účetní a mzdové postupy v našem online chatu. Své otázky pokládejte po přihlášení se v chatovém okně vpravo dole na webu.