Letní kurz daní a účetnictví - 4denní seminář Ing. Ivany Pilařové

Kompletní přehled daňové a účetní problematiky od TOP české lektorky Ing. Ivany Pilařové - schválené změny 2022, připravované novely 2023, nejpalčivější problémy.

To je náš Letní kurz daní a účetnictví, který byste si neměli nechat ujít.

Program

1. den - daň z příjmů fyzických osob

Shrnutí změn, které se na této dani udály v průběhu roku 2022 a pokud budou známy návrhy změn zákona pro další období, bude tento výklad také zařazen. V případě absence novinek budou probrány zajímavé situace ze závislé činnosti (například zaměstnanecké benefity), podnikatelské sféry (například přechod z paušálních výdajů na skutečné výdaje a naopak), ostatních příjmů (dary, majetkové prospěchy, výhry). Jistou součástí výkladu budou závěry Koordinačního výboru a judikáty zaměřené na daň z příjmů fyzických osob.

 


2. den - daň z příjmů právnických osob

Dosavadní změny, které se na této dani udály v průběhu roku 2022 a pokud budou známy návrhy změn zákona pro další období, bude tento výklad také zařazen. V případě absence novinek budou probrány zajímavé situace (například výplaty podílů na zisku, příplatky mimo základní kapitál, testy daňové účinnosti finančních nákladů, nepeněžní a bezúplatné příjmy apod). Jistou součástí výkladu budou závěry Koordinačního výboru a judikáty zaměřené na daň z příjmů právnických osob.

 


3. den - daň z přidané hodnoty

Rozbor změn, které se na této dani udály v průběhu roku 2022. Pokud budou známy návrhy změn zákona pro další období, bude tento výklad také zařazen. Jistou součástí výkladu budou závěry Koordinačního výboru a judikáty zaměřené na daň z přidané hodnoty.

 


4. den - vybrané účetní problémy

Předmětem čtvrtého bude shrnutí obsahu Interpretací Národní účetní rady, které již byly schváleny a které se připravují. Výklad bude kombinován s příklady. Pokud bude v době konání semináře k dispozici návrh nového zákona o účetnictví, bude jeho výklad také zařazen.

 

 

Termíny a místa

Datum:Doba konání:Místo konání:Cena s DPH:Přihlásit se:
Od: 29.8.2022
Do: 1.9.2022
od: 9:00 do: 14:00

Novotného lávka 5, Praha 1

9075 KčKoupit

Profil lektora

Ing. Ivana Pilařová

Daňová poradkyně od roku 1993 a auditorka od roku 1994 vede již 25 let vlastní účetní, daňovou a auditorskou firmu. Kromě péče o klienty se zabývá také rozsáhlou přednáškovou a publikační činností na témata daně z příjmů, daně z přidané hodnoty, účetnictví podnikatelských subjektů, vazby obchodního práva na účetnictví a daně. Je zkušební komisařkou Komory daňových poradců.

Nejbližší kurzy lektora

 

Bonusy – bonusové materiály

Získejte jako náš klient: 10% slevu na roční Daně pro lidi + 1 měsíc navíc zdarma & 20% slevy na jejich e-knihy.

Představení portálu a provedení objednávek na tel. čísle +420 212 247 888.  

 

20% sleva na e-knihy od Daněprolidi.cz: Daňový řád s komentářem, Zákon o daních z příjmů s komentářem, Zákon o DPH s komentářem, Daňová kontrola, Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2021, Účetní souvztažnosti 2021, Účetní závěrka pro vybrané účetní jednotky 2020, Účetní závěrka pro podnikatele 2020, Společnost s ručením omezeným (aktualizováno 10/2020), Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2020, Účetní souvztažnosti 2020. Objednávejte na tel. +420 212 247 811.

  Zákon o DPH.pdf / 952 kB
  Zákon o daních z příjmů.pdf / 1,00 MB


Bonusy – chatové poradenství

30 dní po skončení semináře si ověřte své účetní a mzdové postupy v našem online chatu. Své otázky pokládejte po přihlášení se v chatovém okně vpravo dole na webu, a to v úterý 9–12 hodin bc. Tomáš Krůl, středa 9–12 hodin Ing. Blanka Jindrová, čtvrtek 9–12 hodin Ing. Zuzana Pšeničková.

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.