České účetní standardy pro podnikatele v každodenní praxi včetně příkladů účtování

Přijďte se k nám vzdělávat v oblasti účetnictví, seznamte se s postupy praktického účtování podle aktuálních českých účetních standardů. Zeptejte se zkušené lektorky (daňové a účetní poradkyně) Hany Kovalíkové na konkrétní situace a příklady z praxe.

 

V případě zájmu o online formu semináře, kontaktujte prosím naše zákaznické centrum na tel. +420 212 247 811, nebo emailu blahutova@notiavzdelavani.czkosutova@notiavzdelavani.cz.

 

 

 

Program

Určeno

Účetním, pracovníkům účetních a poradenských firem, i ostatním ekonomickým pracovníkům. Je také vhodný pro začínající a mírně pokročilé účetní, protože výklad bude proveden z pohledu praxe.

 

Cíl semináře

Na semináři se seznámíte s postupy praktického účtování podle aktuálních českých účetních standardů. Budou vysvětleny i postupy oprav chybného účtování a to s vazbou na zákon o dani z příjmů.

 

Obsah

  • výklad nejčastěji používaných Českých účetních standardů z pohledu každodenní praxe,    
  • přehled příslušných vnitropodnikových směrnic k jednotlivým standardům,    
  • vazba na zákon o účetnictví s příslušnou vyhláškou,    
  • ostatní právní předpisy,    
  • praktické příklady účtování,     
  • základní kontrolní vazby,    
  • sestavení účtového rozvrhu.

 

Toto téma Vám rádi připravíme i jako firemní školení na míru. V případě zájmu o nezávaznou nabídku nás kontaktujte na seminare@notiavzdelavani.cz.

 

 

 

 

Termíny a místa

Datum:Doba konání:Místo konání:Cena s DPH:Přihlásit se:
27.10.2021od: 9:00 do: 14:00

Novotného lávka 5, Praha 1

2541 KčKoupit

Profil lektora

Hana Kovalíková

Od r. 1994 je členkou Komory daňových poradců a členkou odborné sekce DPFO. Byla také 2 roky členem Disciplinární komise Komory daňových poradců.

Před rokem 1989 pracovala v bankovnictví, ve dvou výzkumných ústavech, a dále v zahraničním obchodě, kde se zabývala jak přímým zahraničním obchodem, tak i mezinárodní přepravou a celní problematikou. Tyto bohaté zkušenosti z různých oblastí uplatňuje nejen u klientů, ale i v rámci lektorské a publikační činnosti.

Dosavadní znalosti, které získala mimo jiné zejména studiem zákonů, absolvováním vzdělávacích kurzů, a dále širokou praxí hlavně v oblasti účetnictví a daní, uplatňuje především v daňovém poradenství, účetním a ekonomickém poradenství. Zabývá se také kontrolou účetnictví a rekonstrukcemi účetnictví, zpracováním metodiky účetnictví pro jednotlivé účetní jednotky, zpracováním daňových přiznání, poskytuje daňové a účetní dohledy ve firmách, rozbory ekonomické a finanční činnosti, poradenství formou hot-line (e-mail). Úspěšná je i její poradenská činnost při vývoji účetních softwarů.

V lektorské činnosti, kterou vykonává od r. 1991, je hlavním přínosem pro posluchače taktéž jasný a srozumitelný výklad na základě praktických zkušeností, uvádění příkladů k danému tématu, a dále odpovídání na dotazy posluchačů.

 

 

Nejbližší kurzy lektora

 

Bonusy – bonusové materiály

Získejte jako náš klient: 10% slevu na roční Daně pro lidi + 1 měsíc navíc zdarma & 20% slevy na jejich e-knihy.

Představení portálu a provedení objednávek na tel. čísle +420 212 247 888.  

 

20% sleva na e-knihy od Daněprolidi.cz: Daňový řád s komentářem, Zákon o daních z příjmů s komentářem, Zákon o DPH s komentářem, Daňová kontrola, Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2021, Účetní souvztažnosti 2021, Účetní závěrka pro vybrané účetní jednotky 2020, Účetní závěrka pro podnikatele 2020, Společnost s ručením omezeným (aktualizováno 10/2020), Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2020, Účetní souvztažnosti 2020. Objednávejte na tel. +420 212 247 811.

  Zákon o daních z příjmů.pdf / 1,00 MB
  NOTIA- ČÚS v každodenní praxi 102021.docx / 120 kB

Notia klub - videa

Webinář: 60 minut novel s Bc. Tomášem Krůlem aneb co nás čeká v roce 2021 14.1.2021

Bonusy – chatové poradenství

30 dní po skončení semináře si ověřte své účetní a mzdové postupy v našem online chatu. Své otázky pokládejte po přihlášení se v chatovém okně vpravo dole na webu, a to v úterý 9–12 hodin bc. Tomáš Krůl, středa 9–12 hodin Ing. Blanka Jindrová, čtvrtek 9–12 hodin Ing. Zuzana Pšeničková.

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.