Aktuální účetní a daňové problémy - víkendové školení ve wellness hotelu s Ing. Ivanou Pilařovou

Nastudujte daňové a účetní novinky pro rok 2020 a 2021 s Ing. Ivanou Pilařovou a relaxujte v krásných Lesních Lázních Zvánovice nedaleko od Prahy.

Získáte tak možnost se na nadcházející daňovou a účetní sezonu připravit nejen odborně, ale také načerpat potřebné síly díky výjimečnému místu, kde se tato akce bude konat.

Program

Výjezdní seminář opět jako ve všech minulých letech využijeme k výkladu všech daňových a účetních novinek, které v průběhu roku 2020 nastaly a také těch, které se chystají pro rok 2021. Novinky roku 2021 závisí na stavu legislativy k datu konání semináře.

Podle všeho je zřejmé, že rok 2020 se stane rokem zcela výjimečným, a to i v počtu daňových a ekonomických změn. Našim úkolem bude si je zopakovat, ukázat si správné účetní postupy a nastavit pravidla pro jejich (ne)zahrnutí do daňových přiznání daně z příjmů za rok 2020. Věnovat se budeme i ostatním daním, DPH, pojištění, účetnictví, EET a obchodnímu právu. Ve většině kapitol se seznámíme také s množstvím změn navrhovaných pro rok 2021, které budou buď přijímány samostatně, nebo budou součástí „balíčku změn“.

Seminář se bude konat v pátek 9.00–17.00, v sobotu 9.00–13.00 a v neděli 9.00–13.00 hodin. Zbytek času můžete využít k Vaší relaxaci.

Okruhy semináře

·       daň z příjmů,

·       veřejné pojištění,

·       DPH,

·       další daně,

·       EET,

·       účetnictví,

·       daňový řád,

·       právo.

 

Co vše získáte v ceně semináře

-        záplavu novinek v daních a účetnictví od české TOP lektorky Ing. Ivany Pilařové,

-        školicí materiály,

-        občerstvení v podobě bohatých coffee breaků,

-        výborný oběd ve stylové hotelové restauraci,

-        speciální slevu na ubytování se snídaní, večeří, parkováním u hotelu a wifi po dobu školení. (Součástí ubytování je 10% sleva  na procedury a rituály SPA Lesní Lázně.)


Ubytování, relaxační a sportovní aktivity se objednávají a hradí odděleně přímo hotelu. Všechny aktivity je nutné objednat předem, ideálně s rezervací ubytování.

 

Kde?

Lesní Lázně ve Zvánovicích (Praha-východ) nejsou unikátní pouze širokou nabídkou služeb, ale i vzácnou přírodou, která je v celé své kráse obklopuje.

Přímé napojení na mikroregion Ladův kraj, překrásná příroda národní přírodní rezervace Voděradské bučiny s nejstarším bukovým lesem ve střední Evropě, který objevilo již několik filmových producentů z různých koutů světa. Nejbližším pokladem je pak Lesní pramen, který jen umocní Vaše propojení s místní přírodou a svými blahodárnými účinky podpoří celkovou detoxikaci vašeho organismu.

Co Vám Lesní Lázně ve Zvánovicích nabízejí pro volný čas?

Masáže, relaxační koupele a rituály, zábaly, solnou inhalaci, tenis, nohejbal, pétanque, turistiku po okolí, elektrokola a mnoho dalších aktivit.

 

Venkovni-pohled-na-hlavni-budovu  Konferencni-sal  Restaurace

 

Lesni-apartmany-interier  Masaze-v-Lesnich-Laznich  Odpocinek-v-Lesnich-Laznich

 

Více informací o místě konání naleznete na https://www.lesnilazne.cz/

 

Neváhejte! Kapacita školení a ubytování je omezená.

Pokyny pro objednávku zvýhodněného ubytování obdržíte po objednání semináře.

Volné ubytovací prostory jsou garantovány pouze do 10. 7. 2020. Po tomto datu již pouze dle aktuální dostupnosti a nejsme schopni zaručit možnost ubytování v místě konání semináře.

Termíny a místa

Datum:Doba konání:Místo konání:Cena s DPH:Přihlásit se:
Od: 27.11.2020
Do: 29.11.2020
od: 9:00 do: 13:00

Lesní lázně Legner hotel Zvánovice, Kádovská 154, 251 65

6990 KčKoupit

Profil lektora

Ing. Ivana Pilařová

Daňová poradkyně od roku 1993 a auditorka od roku 1994 vede již 25 let vlastní účetní, daňovou a auditorskou firmu. Kromě péče o klienty se zabývá také rozsáhlou přednáškovou a publikační činností na témata daně z příjmů, daně z přidané hodnoty, účetnictví podnikatelských subjektů, vazby obchodního práva na účetnictví a daně. Je zkušební komisařkou Komory daňových poradců.

Nejbližší kurzy lektora

 

Notia klub – bonusové materiály

Notia klub – e-knihy

20% sleva na e-knihy: Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2020, Účetní souvztažnosti 2020, Účetní závěrka pro vybrané účetní jednotky 2019, Účetní závěrka pro podnikatele 2019, Komentář k daňovému řádu, Komentář k ZDP, Komentář k DPH, Účetní souvztažnosti, Účetní závěrka pro podnikatele, Daňová kontrola a Společnost s ručením omezeným. Objednat se slevou můžete u své operátorky na tel. +420 212 247 811.Notia klub – chatové poradenství

30 dní po skončení semináře si ověřte své účetní a mzdové postupy v našem online chatu. Své otázky pokládejte po přihlášení se v chatovém okně vpravo dole na webu.