Aktuální účetní a daňové problémy - víkendové školení ve wellness hotelu s Ing. Ivanou Pilařovou

Nastudujte daňové a účetní novinky pro rok 2022 a 2023 s Ing. Ivanou Pilařovou a relaxujte v krásných Lesních Lázních Zvánovice nedaleko od Prahy.

Získáte tak možnost se na nadcházející daňovou a účetní sezonu připravit nejen odborně, ale také načerpat potřebné síly díky výjimečnému místu, kde se tato akce bude konat.

Program

Výjezdní seminář opět jako ve všech minulých letech využijeme k výkladu všech daňových a účetních novinek, které v průběhu roku 2022 nastaly a také těch, které se chystají pro rok 2023.

 

*Obsah semináře bude aktualizován dle stavu legislativy k datu konání semináře.


Seminář se bude konat v pátek 9.00–17.00, v sobotu 9.00–13.00 a v neděli 9.00–13.00 hodin. Zbytek času můžete využít k Vaší relaxaci.

Okruhy semináře

 • daň z příjmů
 • veřejné pojištění
 • DPH
 • další daně
 • EET
 • účetnictví
 • daňový řád
 • právo

 

Co vše získáte v ceně semináře

 • Záplavu novinek v daních a účetnictví od české TOP lektorky Ing. Ivany Pilařové.
 • Školicí materiály.
 • Občerstvení v podobě bohatých coffee breaků.
 • Výborný oběd ve stylové hotelové restauraci.
 • Speciální slevu na ubytování se snídaní, večeří, parkováním u hotelu a wifi po dobu školení (součástí ubytování je 10% sleva  na procedury a rituály SPA Lesní Lázně).


Ubytování, relaxační a sportovní aktivity se objednávají a hradí odděleně přímo hotelu. Všechny aktivity je nutné objednat předem, ideálně s rezervací ubytování.

 

Místo konání

Lesní Lázně ve Zvánovicích (Praha-východ) nejsou unikátní pouze širokou nabídkou služeb, ale i vzácnou přírodou, která je v celé své kráse obklopuje.

Přímé napojení na mikroregion Ladův kraj, překrásná příroda národní přírodní rezervace Voděradské bučiny s nejstarším bukovým lesem ve střední Evropě, který objevilo již několik filmových producentů z různých koutů světa. Nejbližším pokladem je pak Lesní pramen, který jen umocní Vaše propojení s místní přírodou a svými blahodárnými účinky podpoří celkovou detoxikaci vašeho organismu.

 

Co Vám Lesní Lázně ve Zvánovicích nabízejí pro volný čas?

Masáže, relaxační koupele a rituály, zábaly, solnou inhalaci, tenis, nohejbal, pétanque, turistiku po okolí, elektrokola a mnoho dalších aktivit.

 

Venkovni-pohled-na-hlavni-budovu  Konferencni-sal  Restaurace

 

Lesni-apartmany-interier  Masaze-v-Lesnich-Laznich  Odpocinek-v-Lesnich-Laznich

 

Více informací o místě konání naleznete na https://www.lesnilazne.cz/

 

Neváhejte! Kapacita školení a ubytování je omezená.

Pokyny pro objednávku zvýhodněného ubytování obdržíte po objednání semináře.

 

Termíny a místa

Datum:Doba konání:Místo konání:Cena s DPH:Přihlásit se:
Od: 2.12.2022
Do: 4.12.2022
od: 9:00 do: 13:00

Lesní lázně Legner hotel Zvánovice, Kádovská 154, 251 65

6990 KčKoupit

Profil lektora

Ing. Ivana Pilařová

Daňová poradkyně od roku 1993 a auditorka od roku 1994 vede již 25 let vlastní účetní, daňovou a auditorskou firmu. Kromě péče o klienty se zabývá také rozsáhlou přednáškovou a publikační činností na témata daně z příjmů, daně z přidané hodnoty, účetnictví podnikatelských subjektů, vazby obchodního práva na účetnictví a daně. Je zkušební komisařkou Komory daňových poradců.

Nejbližší kurzy lektora

 

Bonusy – bonusové materiály

Získejte jako náš klient: 10% slevu na roční Daně pro lidi + 1 měsíc navíc zdarma & 20% slevy na jejich e-knihy.

Představení portálu a provedení objednávek na tel. čísle +420 212 247 888.  

 

20% sleva na e-knihy od Daněprolidi.cz: Daňový řád s komentářem, Zákon o daních z příjmů s komentářem, Zákon o DPH s komentářem, Daňová kontrola, Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2021, Účetní souvztažnosti 2021, Účetní závěrka pro vybrané účetní jednotky 2020, Účetní závěrka pro podnikatele 2020, Společnost s ručením omezeným (aktualizováno 10/2020), Účetní souvztažnosti pro příspěvkové organizace 2020, Účetní souvztažnosti 2020. Objednávejte na tel. +420 212 247 811.

  Zákon o DPH.pdf / 952 kB


Bonusy – chatové poradenství

30 dní po skončení semináře si ověřte své účetní a mzdové postupy v našem online chatu. Své otázky pokládejte po přihlášení se v chatovém okně vpravo dole na webu, a to v úterý 9–12 hodin bc. Tomáš Krůl, středa 9–12 hodin Ing. Blanka Jindrová, čtvrtek 9–12 hodin Ing. Zuzana Pšeničková.

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.