Roční NOTIAvzdělávání

Webináře s profesionálními lektory pro celou firmu, to je odborné celoroční vzdělávání od tradiční české společnosti NOTIA Vzdělávání - jsme přes 25 let na trhu! Přinášíme Vám možnost získat zcela unikátní produkt - roční zdroj kvalitních informací z oblasti daní, účetnictví, pracovního práva, personalistiky a mezd. Za velmi výhodnou cenu tak máte kdykoliv po ruce ty nejaktuálnější informace, které potřebuje ve své každodenní praxi.

Cena ročního přístupu: 8 200 Kč bez DPH

Časově omezená akce: Jednu licenci může využívat celá firma! Sdílejte přihlašovací údaje s kolegy a využijte tak Vaše předplatné na maximum. Ušetřete tak ještě více!

 

 

 

 


S ročním NOTIAvzděláváním získáváte:

·         Více než 30 webinářů ročně – můžete se účastnit přímého přenosu nebo zhlédnout záznam.

·         Uspoříte s ročním NOTIAvzděláváním přes 50 000 Kč ročně – za cenu 5 webinářů jich získáte přes 30 od TOP lektorů v ČR.

·         Jednu licenci může využívat celá firma! Sdílejte přihlašovací údaje s kolegy a využijte tak Vaše předplatné na maximum.

·         Přístup ke všem již uskutečněným webinářům.

·         Možnost pokládat dotazy – během každého webináře můžete s lektorem řešit Vaše odborné dotazy na dané téma.

·         Vždy víte termín nových webinářů s dostatečným předstihem.

·         Informace o aktuálním dění – webináře na novelová témata.

·         Sleva na další akce NOTIA Vzdělávání – 15% sleva na všechny další vzdělávací akce.

·         Možnost vzdělávat se z pohodlí domova nebo kanceláře – záznamy si navíc můžete pustit v čase, který Vám vyhovuje.

·         Termíny nových webinářů na webu s předstihem – nic Vám neuteče.

·         Webináře na novelová témata – informace o aktuálním dění.

·         Sleva 50 % na půlroční Daněprolidi.cz a 20 % na jejich e-knihy. Představení portálu a provedení objednávky na tel. čísle +420 212 247 888.

 

Oblíbení a špičkoví lektoři, kteří připravují webináře:

Ing. Daniel Horad, Zdeněk Křížek, Ing. Marika Voženílková, Jaroslava Pfeilerová, Bc. Tomáš Krůl, Ing. Zdeněk Kuneš, JUDr. Gritzerová Karolína a další.

 

Jak zhlédnout webináře? Živě online nebo ze záznamu.

Vyberte si téma webináře, které Vás zajímá a zúčastněte se ho v přímém přenosu s možností diskutovat s lektorem, nebo zhlédněte jeho záznam.

 

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.