Reference

Školíme odborníky například z těchto společností:

 

                                                        O nás | E.ON

                         

 

                                                                     

 

 

                                         

 

 

Co o našich školeních napsali účastníci?

 

"Ráda bych touto cestou poděkovala za seznámení s websemináři a pomoc s technickými záležitostmi. Notia v dnešní nelehké době zajišťuje websemináře, díky kterým máme možnost seznámení se s daňovými a účetními novelami s vybranými lektory. Přeji zaměstnancům v Notii hodně zdraví, pracovních i osobních úspěchů v novém roce." O. L.

 

"Už mnoho let docházím s kolegyní na Vaše školení, hlavně na školení Ing. Pilařové. Máme ji moc rády, protože to není jen strohé školení novinek, ale často se i moc pobavíme. Její vysvětlování je velmi lidské." M.

 

"Vaše školení bylo vždy moc pěkné, hlavně si vybírám semináře p. Ing. Pilařové. Vaše školení jsou na velice dobré úrovni a hlavně srozumitelná. Přeji Vám všem v Notii hodně úspěchů a zdraví v roce 2021. Vašich služeb využívám od roku 2003." Š. K. 

 

"Navštěvuji Vaše školení zejména s paní ing. Pilařovou už téměř 30 let. Nikdy jsem školení zejména o nových zákonech nevynechala a vždy jsem byla opravdu spokojená. Doba je zlá, a byť už jsem starší ročník, tak jsem si objednala i webseminář a opět jsem byla spokojena. Přeji celému týmu pevné zdraví a snad ještě někdy dojde i k osobním setkáním." J. K.

 

"Webináře mi vyhovují, ušetřím čas a sleduji školení v pohodlí domova. Dokonce jsem se přihlásila i na webináře, kterých bych se za normálních okolností neúčastnila. Děkuji za Vaši nabídku." E. D.

 

"Seminářů od společnosti NOTIA se účastním cca dvacet tři let, možná i více. Vypracované podklady pro jednotlivé semináře, v současné době webináře, jsou přehledné a věcné. Během kalendářního roku 2020, kdy nás zasáhla doba COVIDOVÁ, a která nadále pokračuje i v roce 2021, tak manažerský tým společnosti NOTIA reagoval velice hbitě.

Zároveň moc děkuji celému týmu NOTIA za pomoc v přeorientování se ze seminářů na webináře, kdy jednali s velkým respektem a pochopením, čehož si moc vážím." Eva K.

 

"Přínosný, srozumitelný seminář. Profesiónální zpracovaní předkládaných informací." M.

"Semináře vedené paní Ing. Pilařovou jsou živé, odborná témata jsou podávána lidsky - pochopitelně a navádí účastníky k logickým vazbám v rámci probíraného tématu. Zároveň jsou zábavné - občas prošpikované vtipnými příklady. Nad to prozrazuje informace z kuloárů a doplňuje informace mimo připravené materiály. Ochotně zodpoví každý dotaz." Tereza Z.

"Výborně připravený webinář, zajištění a informace k připojení + bonusy velmi pozitivní v nepřehledné době daní." & "Pohodový seminář, opět možnost osobní účasti - jednoznačně upřednostňuji." Romana R.


"Na vzdělávací kurzy společnosti NOTIA chodím pravidelně už téměř 20 let a vždycky jsem byla maximálně spokojená. Je to výběrem kvalitních lektotů i organizací školení, příjemným personálem i prostředím." Martina R.


"Špičkoví lektoři s informacemi "z první ruky", ale zároveň s velmi osobním kontaktem s posluchači, vždy písemné materiály s celým obsahem školení, příjemné zázemí. U Notie se školím již 15 let a nehodlám to měnit. Opravdu mohu doporučit." Vladimír H.

"Spolupráce při výběru a přihlášování výborná, informace o obsahu podrobné, přehledné a odpovídající skutečnosti. Menší skupinka účastníků dává nadstandardní prostor pro dotazy a podrobná vysvětlení.Odbornost lektorů bez připomínek. Kurzy splňují všechny náležitosti  dotačních programů. Doporučuji." Věra V.

"Na seminářích se mi líbí prostředí, přednášející i dobré občerstvení." P. 

"Kromě prostředí je výborná paní Pilařová." S.

"Standardně dobře zorganizováno. Vysoká úroveň přednášek. Rád chodím na školení na Novotného laváce - dostačující učebny a fantastický výhled ven." Petr K. 

"Příjemní školitelé, kteří umí zaujmout publikum." H.

"Velmi dobrý výběr lektorů, paní Pilařová je skvělá!" E. D. 

"Na seminářích se mi líbí obsah kurzu a výběr závěrkových bodů. Myslím, že si to budu i pamatovat. " Eva S. 

"Byla jsem už na dvou seminářích a moc se mi líbí, že přednášející jsou lidé s praxí a semináře jsou tak pochopitelné pro laiky." Jana R. 

"Srozumitelné, strukturované, spousta příkladů z praxe pro lepší porozumění daného tématu. Vysvětlování v širších souvislostech přesahující téma semináře." H.

"Na seminářích se mi líbily znalosti přednášejícího a občerstvení." A.

"Líbí se mi kvalita a znalosti přednášejícího. A občerstvení!" Hana D. 

"Seminář byl podán zajímavou formou s příklady z praxe." V. 

"Vyhovují mi témata, kterých se semináře týkají. Líbí se mi odkazy na praxi." Barbora K. 

"Školení, kterého jsem se účastnila, bylo vždy pro mě přínosné. Kladně hodnotím dostupnost školících prostor včetně vybavení (i občerstvení)." U.

"Profesionální výklad, který se dá pochopit." Františka V. 

"Zajímavá témata, profesionální lektoři, občerstvení na jedničku." Eva V. 

"Příjemná atmosféra, důležité informace." Anna H. 

 

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.