Reference

"Přínosný, srozumitelný seminář. Profesiónální zpracovaní předkládaných informací." M.

"Semináře vedené paní Ing. Pilařovou jsou živé, odborná témata jsou podávána lidsky - pochopitelně a navádí účastníky k logickým vazbám v rámci probíraného tématu. Zároveň jsou zábavné - občas prošpikované vtipnými příklady. Nad to prozrazuje informace z kuloárů a doplňuje informace mimo připravené materiály. Ochotně zodpoví každý dotaz." Tereza Z.

"Výborně připravený webinář, zajištění a informace k připojení + bonusy velmi pozitivní v nepřehledné době daní." & "Pohodový seminář, opět možnost osobní účasti - jednozančně upřednostňuji." Romana R.


"Na vzdělávací kurzy společnosti NOTIA chodím pravidelně už téměř 20 let a vždycky jsem byla maximálně spokojená. Je to výběrem kvalitních lektotů i organizací školení, příjemným personálem i prostředím." Martina R.


"Špičkoví lektoři s informacemi "z první ruky", ale zároveň s velmi osobním kontaktem s posluchači, vždy písemné materiály s celým obsahem školení, příjemné zázemí. U Notie se školím již 15 let a nehodlám to měnit. Opravdu mohu doporučit." Vladimír H.

"Spolupráce při výběru a přihlášování výborná, informace o obsahu podrobné, přehledné a odpovídající skutečnosti. Menší skupinka účastníků dává nadstandardní prostor pro dotazy a podrobná vysvětlení.Odbornost lektorů bez připomínek. Kurzy splňují všechny náležitosti  dotačních programů. Doporučuji." Věra V.

"Na seminářích se mi líbí prostředí, přednášející i dobré občerstvení." P. 

"Kromě prostředí je výborná paní Pilařová." S.

"Standardně dobře zorganizováno. Vysoká úroveň přednášek. Rád chodím na školení na Novotného laváce - dostačující učebny a fantastický výhled ven." Petr K. 

"Příjemní školitelé, kteří umí zaujmout publikum." H.

"Velmi dobrý výběr lektorů, paní Pilařová je skvělá!" E. D. 

"Na seminářích se mi líbí obsah kurzu a výběr závěrkových bodů. Myslím, že si to budu i pamatovat. " Eva S. 

"Byla jsem už na dvou seminářích a moc se mi líbí, že přednášející jsou lidé s praxí a semináře jsou tak pochopitelné pro laiky." Jana R. 

"Srozumitelné, strukturované, spousta příkladů z praxe pro lepší porozumění daného tématu. Vysvětlování v širších souvislostech přesahující téma semináře." H.

"Na seminářích se mi líbily znalosti přednášejícího a občerstvení." A.

"Líbí se mi kvalita a znalosti přednášejícího. A občerstvení!" Hana D. 

"Seminář byl podán zajímavou formou s příklady z praxe." V. 

"Vyhovují mi témata, kterých se semináře týkají. Líbí se mi odkazy na praxi." Barbora K. 

"Školení, kterého jsem se účastnila, bylo vždy pro mě přínosné. Kladně hodnotím dostupnost školících prostor včetně vybavení (i občerstvení)." U.

"Profesionální výklad, který se dá pochopit." Františka V. 

"Zajímavá témata, profesionální lektoři, občerstvení na jedničku." Eva V. 

"Příjemná atmosféra, důležité informace." Anna H. 

 

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.