O NOTIA Vzdělávání

NOTIA Vzdělávání představuje špičku v oblasti vzdělávání účetních a daňových odborníků. Specializujeme se na kompletní daňovou problematiku, finanční a mzdové účetnictví, obchodní právo, leasing a na další oblasti podnikové ekonomiky.

 

Kde sídlíme? U Karlova mostu - spojte vzdělání s krásným zážitkem!

03 05 02

04 01

 

Naše krédo

Spojujeme ty nejlepší specialisty v účetní a daňové oblasti s podnikovou a podnikatelskou veřejností. Našim klientům, posluchačům seminářů a kurzů, zprostředkujeme teoretické znalosti i praktické zkušenosti špičkových lektorů, kteří jsou nejen odborníky na danou tématiku, ale kteří jsou zároveň schopni přednášet a diskutovat srozumitelně a poutavě.

Věříme, že naše snahy v oblasti vzdělávání vedou ke konkrétním výsledkům v praxi posluchačů seminářů a kurzů, k úspoře nákladů a času, k omezení chyb a finančních ztrát.

 

Historie

Se značkou Notia jsme poprvé školili již v roce 1991 a tato školení byla zaměřena zejména na podnikatelskou veřejnost a účetnictví nově vznikajících firem.

Společnost NOTIA Středisko vzdělávání vznikla v roce 1996 oddělením od mateřské společnosti NOTIA s.r.o., v jejímž rámci působila jako středisko účetního vzdělávání. Díky spolupráci se sesterskými společnostmi Horwath TPA Notia Audit s.r.o., Horwath TPA Notia Tax s.r.o. a Horwath TPA Notia Consulting s.r.o. jsme vždy měli široké odborné zázemí a vynikající zdroj námětů i zpětné vazby pro naše aktivity.

 

Současnost

Kromě spolupráce s kolegy ze sesterských firem úzce spolupracujeme také s odborníky státní správy a akademické obce (zejm. tvůrci legislativních norem), profesních sdružení (Svaz účetních, KDP ČR, KA ČR) a špičkovými specialisty z praxe. Naši lektoři splňují odborné a pedagogické požadavky, kterými chceme zajistit vysokou kvalitu vzdělávacích programů. Vzdělávání probíhá formou jednodenních nebo vícedenních seminářů, a to jak veřejných tak zakázkových. Naše akce vynikají kvalitními lektory, výborným servisem (skvělá organizace, příjemné přednáškové prostory, občerstvení, prodej odborné literatury) a přátelskou atmosférou s otevřeným přístupem ke klientovi.

Od roku 2011 jsme hlavní působiště přesunuli do budovy centra ČSVTS, kde jsou k dispozici komorní seminární sály stejně jako prostory pro velké přednášky.

 

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.