Inzerce a média

Společnost NOTIA Středisko vzdělávání vznikla v roce 1996.  Od té doby spojuje ty nejlepší specialisty v účetní a daňové oblasti s podnikovou a podnikatelskou veřejností. Našim klientům, posluchačům seminářů a kurzů, zprostředkujeme teoretické znalosti i praktické zkušenosti špičkových lektorů, kteří jsou nejen odborníky na danou tématiku, ale kteří jsou zároveň schopni přednášet a diskutovat srozumitelně a poutavě.

 

Naši lektoři splňují odborné a pedagogické požadavky, kterými chceme zajistit vysokou kvalitu vzdělávacích programů. Vzdělávání probíhá formou jedno- nebo vícedenních seminářů, a to jak veřejných tak zakázkových. Naše akce vynikají kvalitními lektory, výborným servisem (skvělá organizace, příjemné přednáškové prostory, občerstvení, prodej odborné literatury) a přátelskou atmosférou s otevřeným přístupem ke klientovi.

 

KONTAKT PRO MARKETING A PARTNERSTVÍ

Miroslav Růžička, DiS. 
Tel.: +420 737 518 210

Funkce

Nastavení souborů cookies

Tato webová stránka používé různé cookies pro poskytování online služeb, za účelem přihlášení, poskytování obsahu prostředníctvím třetích stran, analýzy návštevnosti a jiné. V souladu s platnou legislativou prosíme o potvrzení souhlasu případně nastavení vašich preferencí. Děkujeme.

Více informací.